در این مطلب قصد داریم به شما مراحل شستشو کندانسور را به شما بگوییم .

  یکی از اولین را ه ها این است که اطمینان از قطع بودن برق این دستگاه است . بعد از شستشوی پنل داخلی این دستگاه حالا باید شستشو کندانسور را نیز کاملا انجام دهید  .

  از اولین کارهایی که بزاید اطمینان داشته باشید این است که مطمئن شوید که برق این دستگاه کاملا قطع است . یکی دیگر می توان به بازکردن درب روی کندانسور توسط ۸ تا ۱۰ پییچ به بدنه بسته شده ابتدا پیچ ها را بازکنید و درب بالایی کندانسور را خارج کنید . یکی از دستگاه هایی که می توان نام برد که می توان به راحتی پنل خارجی آن را بشوریم کولرگازی وایت وستینگ هاوس است .

  داخل پنل بیرونی سمت راست ، کمپرسور و قطعات الکتریکی نصب شده است . اگر می توانید با نایلون و چسب آن قسمت را کامل بپوشانید تا آب به این قسمت برخورنکند  حالا بعد از رعایت این کارها می توانید کندانسور را با آب بشورید اگر هم در اینجا هم می تونید از بخارشوی و یا کارواش خانگی با فشار پایین استفاده کنید و پره های کندانسور را کاملا تمیز کنید . جلوی کندانسور یک موتور فن نصب شده که نگران آبریزی روی این قسمت نباشید ولی باز تا جایی که می توانید مراقب باشید که اب کمتری به ان قسمت برسد . یکی دیگر از دستگاه هایی که می توان اشاره کرد کولرگازی اجنرال است که شما می توانید به راحتی این دستگاه را تمیز کنید .

  شستشوی پنل خارجی در سرمادهی ، راندمان کولر و کم شدن مصرف برق شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت . پس می توان باهمین کارهای ساده مصرف انرژی را در این دستگاه ها کم کنیم و یک کولرگازی اینورتر داشته باشیم و از آن لذت ببریم .

   

   

   

  ////////////////////////////////////////////////////

  تصویر آگهی : https://coolergazy.com/wp-content/uploads/2020/01/9p-3.png

  /////////////////////////////////////////////////////

  ارسال دیدگاه

  © تمامی حقوق مطالب برای وبسایت پزشک آدرس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
  طراحی و توسعه : تیم پشتیبانی پزشک آدرس