پارسی طرح ، خدمات طراحی گرافیک

  پارسی طرح ، خدمات طراحی گرافیک

  یکی از دغدغه های مدیران وب و صاحبان استارت آپ های نو پا ، سپردن بخش گرافیک بدنه کسب و کار خود به یک تیم خوب و حرفه ای است . سریعترین روش برای دستیابی به افراد در این حوزه کمی جستجو در موتور های جستجوگر است مانند گوگل است ، اما آیا در میان صد شرکت و هزاران فردی که در این حوزه فعالیت میکنند میتوان به تمام این افراد و شرکت ها اعتماد کرد و شما اهدافتان می رساند ؟ پاسخ این سوال دشوار است ؛ اما برای اینکه به یک نقطه خوب در انتخاب خود دست یابید باید به موارد متعددی دقت نمایید . ما تیم طراحی بنر پارسی طرح شما را با مواردی که میتواند در این زمینه به شما کمک نماید آشنا خواهیم کرد .

  ۱- داشتن یک وب سایت امن و با ظاهری کاربر پسند :

  وقتی کسی ادعای طراح بودن می کند ، باید راهی برای تضمین این موضوع از نظر امنیت در همکاری به شما داده شود . طبیعی است اولین مساله ای که در اینترنت مطرح می شود داشتن یک وب سایت قابل اعتماد است . ما در پارسی طرح تلاش کرده ایم این گزینه را آماده سازیم ^ ورود به پارسی طرح ^

  ۲- داشتن نماد اعتماد الکترونیکی :

  وقتی میخواهید سفارش طراحی دهید ، دومین و مهمترین عامل اعتماد سازی ، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و قانون مند بودن نوع سرویس دهی خدمات به مشتری می باشد . نماد اعتماد الکترونیک به هر شخص یا وب سایتی داده نمی شود ، مدیر وب سایت سرویس دهنده باید اعتماد وزارت صنعت ، معدن و تجارت را جلب نمایید و با ارائه مدارک لازم به این وزارت خانه و تایید آن توسط کارشناسان  درآید و سپس به وب سایت مورد نظر نماد اعتماد داده خواهد شد و این نماد این اطمینان را حد زیادی به شما می دهد تا خیالی آسوده نسبت به سفارش طراحی بنر حرفه ای و خدمات مورد نیاز خود اقدام نمایید .

  ۳- داشتن نمونه های مناسب و دارای کیفیت قابل قبول :

  داشتن نمونه کار مناسب و حرفه ای خیلی می تواند در انتخاب شما تاثیر گذار باشد . اگر شما وارد سایت پارسی طرح شوید و هیچ تصویر یا نمونه کاری مشاهده نکنید ، مطمئنا این مساله تاثیر منفی روی انتخاب شما می گذارد ، برای مثال میخواهید یک سفارش طراحی لوگو دهید ، طبیعی است که باید چند نمونه طرح مشاهده کنید و در صورتی که از سطح کیفی کار مجموعه راضی بودید نسبت به سایر مراحل برای سفارش خود اقدام نمایید . داشتن نمونه کار از مهمترین عامل های تاثیر گذار بر روی ذهن شما می باشد که سایت پارسی طرح در این راستا تلاش کرده است تا با ارائه نمونه طرح های زیبا و جذاب و همکاری با برند های مطرح ، این اطمینان را برای خرید در شما دو چندان کند .

  ۴ – پشتیبانی مناسب :

  یک وب سایت خوب باید پشتیبانی مناسبی هم داشته باشد ، برای مثال ما در مجموعه خود تلاش میکنیم با توجه به چارچوبی و مشخص منصفانه ، از مشتریان خود حمایت لازم را انجام دهیم ، مشتریان بدانند وقتی سفارشی ثبت می کنند ما برای آن ها ارزش قائل بوده و تا انتها مراحل طراحی همراه آن ها هستیم .

    انتهای مطلب.    

  ارسال دیدگاه

  © تمامی حقوق مطالب برای وبسایت پزشک آدرس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
  طراحی و توسعه : تیم پشتیبانی پزشک آدرس