طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل گروه نرم افزاری پرتقال

   

  طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل

  امروزه با گسترش استفاده عموم مردم از وب سایت ها، اپلیکیشن های موبایل در زمینه های مختلف مانند: خرید و فروش کالا، اطلاع رسانی و اخبار، دانلود و تماشای محتوای چند رسانه ای و … برخی به فکر کسب و ایجاد استارتاپ از این روش های بروز برای جذب مخاطب و مشتری هستند.

  اما قطعا می دانید که طراحی وب سایت و یا ساخت اپلیکیشن موبایل به همین راحتی ها هم نیست و نیاز به تیم برنامه نویسی، توسعه رابط کاربری، تجربه کاربری، گرافیست دیده می شود.

  طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل گروه نرم افزاری پرتقال

  طراحی اپلیکیشن های تحت موبایل

  با توجه به این که دسترسی به وب سایت ها در حال حاضر از طریق موبایل ها بسیار بیش از دسکتاپ شده است، شما می توانید با طراحی و ایجاد یک برنامه کاربردی در موبایل و تحت سیستم عامل های مختلف هوشمند، امکانات خاصی را در اختیار مشتریان و مخاطبان خود قرار دهید، به طوری که برنامه نویسی آن با وب سایت شما یکپارچه باشد و بتوانید تغییرات را پس از استفاده برنامه موبایلی روی وب سایت نیز مشاهده کنید.

  اگر صاحب یک فروشگاه آنلاین هستید و نیاز دارید وب سایتی واکنشگرا داشته باشید، بهتر است در کنار آن اپ موبایلی را نیز در اختیار مشتریان قرار داده و از این رو سود بیشتری عاید شما می شود.

  طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل گروه نرم افزاری پرتقال

  برنامه نویسی و طراحی وب سایت واکنشگرا و سئو

  در واقع یک وب سایت استاندارد، این روز ها باید کاملا با موبایل، تبلت و کامپیوتر های شخصی به صورت ریسپانسیو هماهنگ باشد.

  مسئله ی مهم دیگر سئو می باشد که باید وب سایت شما با جدید ترین الگوریتم های گوگل هماهنگ بوده و بتواند رتبه ی خوبی را در برابر رقبا در گوگل بدست آورد.

  ضمن این که تجربه ی رابط کاربری، باعث می شود بازدیدکنندگان مدت زمان بیشتری را در وب سایت شما حاضر باشند.

  شما میتوانید جهت درخواست طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار خود با گروه نرم افزاری پرتقال تماس بگیرید

  جهت تماس با گروه نرم افزاری پرتقال کلیک کنید

  قالیشویی پاروچی وب سایتی با آدرس parochi.ir می باشد که در تاریخ ۹دی۱۳۹۷ آغاز به کار کرده و هدف آن معرفی قالیشویی های عضو اتحادیه و قالیشویی های رسمی و قانونی می باشد .

  قالیشویی پاروچی

  قالیشویی و پارو ارتباط سنتی با هم دیگر دارد و به همین خاطر از نام “پاروچی” برای سایت استفاده شده در حالی که قالیشویی اصولا در این دوره زمانه با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام میشود و مثل گذشته با استفاده از پارو نمی باشد.

  قالیشویی

  قالیشویی در تهرانپارس و شهر های بزرگ مثل تبریز مشهد کرج اصفهان و تمام شهرهای کشور مورد استفاده هست و کاربران زیادی از طریق اینترنت به دنبال یک قالیشویی معتبر هستند که بتواند قالیچه ها را در سریعترین زمان به دستشان پس از شستشوی قالی برساند .

  سایت پاروچی بهترین قالیشویی های ایران و تهران و شهرهای بزرگ را معرفی می کند به همراه تلفن قالیشویی سعادت آباد تهران و آدرس قالیشویی ها که بتوانید براحتی مرکز مناسب فرش و قالیچه های خودتان را پیدا و سفارش خدماتی را ثبت کنید .
  از مهمترین قالیشویی ها به ترتیب (تصادفی ) می توان به قالیشویی فرش قرمز قالیشویی پروانه قالیشویی در شیخ بهایی قالیشویی شربت اوغلی تلفن قالیشویی در ونک قالیشویی مادر مراسم قالیشویی مشهد اردهال قالیشویی در اصفهان قالیشویی نوین قالیشویی در مشهد نرخ قالیشویی قیمت دستگاه قالیشویی قالیشویی تهرانپارس قالیشویی ادیب اشاره کرد .

   

  قالیشویی منطقه آزادگان
  برچسب های مرتبط با سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد :
  قالیشویی ادیب|قالیشویی گل ابریشم|قالیشویی غرب تهران|قالیشویی شرق تهران|قالیشویی مادر|قالیشویی مشهد|قالیشویی بانو|قالیشویی آنلاین|قالیشویی نوین|قالیشویی تهرانپارس|قالیشویی ایران مهر|قالیشویی تهران|قالیشویی اصفهان|قالیشویی کرج|قالیشویی شیراز|قالیشویی فرش قرمز|قالیشویی قم|قالیشویی در کرج|قالیشویی ایران مشهد|قالیشویی نارمک | قالیشویی در مشهد|قالیشویی در کرج|قالیشویی در اصفهان|قالیشویی در غرب تهران|قالیشویی در شیراز|قالیشویی در رشت|قالیشویی در تبریز|قالیشویی در شرق تهران|قالیشویی در تهرانپارس|قالیشویی در سعادت آباد|قالیشویی در قم|قالیشویی در شهریار|قالیشویی در منزل|قالیشویی در پرند|قالیشویی در کیش|قالیشویی در اهواز|قالیشویی در شهرری|قالیشویی در پونک|قالیشویی در تهرانسر|قالیشویی در شمال تهران

  دستگاه حضور و غیاب

  امروزه کنترل نیروی انسانی و شاغلین در یک مرکز به صورت سنتی مورد سنجش و بررسی قرار نخواهد گرفت، در واقع تکنولوژی تا اینجا نیز رخنه کرده است و سازمان ها از دستگاه های فوق پیشرفته برای حضور غیاب کارکنان استفاده می کنند که البته بسته به نوع شناسایی به دسته های مختلف تقسیم می شوند.

  دستگاه حضور و غیاب

  در واقع از این دستگاه حضور غیاب در مراکز و مکان های مختلف مانند دانشگاه ها، شرکت ها، ادارات دولتی، خصوصی و سازمانی و نیروی انتظامی استفاده می شود و هر کدام از آن ها ممکن است روزانه تا هزاران شخص را مورد بررسی قرار دهند.

  انواع دستگاه های حضور غیاب

  دستگاه های حضور و غیاب با توجه به نوع تکنولوژی ساخت و شناسایی بکار گرفته به دسته های خاص مرتبط می شوند. نوع های ساده که عموما در شرکت ها و ادارات دولتی استفاده می شود و از رمز عبور و کارت مخصوص بهره مند هستند و عملیات شناسایی نیز از این طریق انجام می گردد.

  نرم افزار دستگاه حضور و غیاب به چند دسته بندی تقسیم می شود که در سایت ما می توانید در مورد آنها اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

  نوع بعدی مجهز به سنسور اثر انگشت و یا در کنار آن از کارت و رمز عبور نیز استفاده می کند؛ گاه به تنهایی با استفاده از کارت ها حضور و غیاب صورت می پذیرد.

  خرید دستگاه حضور و غیاب در بازار کشور

  تهیه این دستگاه ها با توجه به بازاری که پیش و روی شماست این روز ها کمی سخت شده است؛ ممکن است با قیمت های مختلف و متفاوت و همین طور گارانتی های متفرقه مواجه شوید که به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند و شما تنها هزینه ای گزاف را برای گارانتی بدون کاربرد پرداخت می کنید.

  خرید دستگاه حضور و غیاب

  چون عموما شرکت ها به دلیل ناآشنایی به سیستم آن به مشاوره هایی نیاز دارند.

  پس خرید این دستگاه ها از یک مرکز معتبر و ضروری کار شما را آسان تر خواهد کرد.

  فواید استفاده از تکنولوژی های حضور غیاب

  قطعا استفاده از این دستگاه های پیشرفته می تواند کار محاسبه دستمزد، حقوق، سنوات و … را برای کارگران، کارمندان در ادارات، سازمان ها، ارگان ها و … آسان تر کند.

  هر چه سیستم های حضور غیاب پیشرفته تر می شوند استفاده از آن ها آسان تر شده و تقلب نیز غیرممکن تر خواهد شد.

  کنترل تردد این دستگاه ها بر اساس رده قیمت، در سرعت های مختلف، حجم های متفاوت و همین طور انجام دستورات در زمان کوتاه به نوع های ارزان قیمت، میان رده و صد البته گران قیمت تقسیم می شود که مدل گران قیمت هم بسته به سیستم اتوماسیون سفارشی سازی خواهد شد.

  سیستم حضور غیاب

  کنترل آسان داده ها برای کارفرمایان

  در صورتی که این دستگاه ها از مراکز معتبر تهیه شوند، تنظیم و اتوماسیون آن ها با دقت توسط تیم مجرب انجام شده و قطعا برای کارفرمایان و صاحبان کسب و کار نیز بسیار آسان تر خواهد بود که داده ها را بررسی و از یکدیگر تفکیک کنند.

  آن ها به راحتی می توانند اضافه کار، کسری حقوق با توجه به میزان فعالیت و صد البته روز های غیبت و مرخصی تمام کارمندان و کارگران را محاسبه نمایند.

  تاثیر دریچه کولر، دریچه کناف ، دریچه دکوراتیو در دکوراسیون

  حالا دیگر خانه ها آن قدر با گذشته متفاوت شده اند که ممکن است وارد یک واحد آپارتمان یا منزل مسکونی تازه ساخت شوید و برای شما مصالح استفاده شده در آن یا برخی بخش ها عجیب باشد.

  همان طور که می دانید بخش هایی از خانه ها و یا محل کار هستند که نیازمند بازرسی و بررسی یا کنترل به صورت اضطراری هستند؛ نکته اینجاست که نباید این محفظه ها بسته باشند و باز بودن آن ها هم از بسیاری از جهات جالب نیست.

  قطعا شما در یک خانه نمی توانید دریچه ی ورود هوای مطبوع به داخل ساختمان را به طور کامل بسته یا باز نگه دارید. نیاز است که دریچه ای تهیه کنید. انتخاب نوع آن با قیمت مناسب نیز یکی از مهم ترین انتخاب ها است. توجه اصلی هر شخص در انجام یک خرید، قیمت و کیفیت است، تضمین بودن آن بسیار کار شما را سهل می کند.

   

  دریچه کناف برای ساختمان ها

  بخش های مهمی هستند که بنا به وجود یک سری تجهیزات مانند اتصالات الکترونیکی، مخابراتی و … باید به طور دوره ای بازدید شوند، شما می توانید از کناف ها استفاده کنید، آن ها نمای زیبایی دارند، خیلی سخت آسیب می بینند و از طرفی به راحتی قابل نصب هستند. ضمن این که باید با کیفیت اصلی خریداری شده و نصب شوند.

  سقف ها و دیوار های کاذب بیشترین نیاز به این دریچه ها را دارند، فن کوئل ها عموما دچار برخی ایرادات شده و نیازمند بررسی های چند ماهه هستند و دریچه کناف تنها مورد مناسب برای این نقاط در سقف ها و دیوار هایی است که دارای شکاف هستند.

  یکی از اصلی ترین موارد انتخاب کناف ها اصطلاح استتار در آن ها می باشد.

   

  دست باز در انتخاب دریچه کناف و دکوراتیو

  این که یک دریچه دیواری و سقف کاذب باید کیفیت لازم را داشته باشد، انتخاب آن بر اساس رنگ بندی، امکان پنهان سازی تا حداکثر حالت و داشتن سیم های نگه دارنده در این مرکز بزرگ و مجرب فروش امکان پذیر است.

  شبکه های کامپیوتری در ساختمان ها و ادارات بسیار حساس هستند، دسترسی تمام وقت به این سیستم ها ممکن است گاهی اتصالات را محدود کند. آن ها درون دریچه ها قررا می گیرند.

  دریچه دکوراتیو ها ممکن است برای شما کاربرد بیشتری داشته باشند، چون هم در طراحی حرف نخست را زده و در کنار آن امکاناتی را نیز به شما ارائه می دهند. سیستم های تهویه حالا دیگر با دریچه ها ترکیب شده و علاوه بر این که جنبه ی محافظت و پوشش دارند می توانند برای شما کاربرد دیگری نیز داشته باشند.

  اما انواع مختلف آن ممکن است شما را قانع نکند که کدامین مورد را انتخاب کنید، در نتیجه باید به صورت آنلاین این کار را انجام دهید و محصول نهایی را سفارش دهید.

  این دریچه ها کیفیت بالایی در ساخت دارند و به طبع صدای کم و طول پرتاب عموما بلندی را در بر می گیرند. پیش از هر چیزی می توانید به خوبی اطلاعات جامعی را در مورد این تجهیزات به دست آورید.

   

  شرکت صنعتی رحمتی تولید کننده دریچه های کولر ، دریچه های کناف  و انواع دریچه های تنظیم هوا – 77901755

  چرا به محصولات مراقبتی تالگو نیاز داریم؟

  بدن انسان وابستگی و شباهت بسیاری با دریا دارد ، به همین دلیل است که متخصصان به بهره گیری از جلبک های دریایی روی آورده اند و همواره محصولات تولید شده از جلبکهای دریایی در حال افزایش می باشد.
  ماده بنیادی که در سلول های موسوم به فیبرو پلاست وجود دارد و محرک دوام , استحکام و مقاومت است و تورم تولید شده در این قالب به پوست قدرت مقاومت زیاد در برابر فشار را می دهد.
  ماده بنیادی در تمام بافت ها وجود دارد از جمله :
  درجدار سرخرگ ها
  استخوان ها
  غضروف ها
  در فیبرو پلاست ها سلول های اولیه هستند که به تنهایی ساختار پوست را تامین میکنند . زیرا این سلول ها گلیکوز آمینو گلیکان ها GAG یا (glycoseminoglycanes) و همچنین گلیکوپروتئین ها(Glycoproteines) را تولید می کنند.
  این مواد به ماده بنیادی بافتنی ژله ای می دهد و فیبر های کولازن و الاستین ساختار و استحکام پوست را تامین میکنند .

  در دوره ی پیری ماده بنیادی دچار تغییرات پی در پی میشود.
  این تغییرات با کند شدن جریان عروقی خون و بافت های لنفاوی سریع تر می شوند.
  ماده بنیادی که در معرض کم آبی باشد پژمرده و ضعیف میشود و نتیجه آن فرو پاشی ساختار پوست است.

  در سطح پوست خطوطی ظاهر میشوند که آنها را چروک می نامیم.
  همانطور که در ابتدا گفته شد جلبک های دریایی ویژگی های منحصر به فردی دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • محافظت از بدن
  • جلوگیری از خشکی و دهیدراته شدن پوست
  • ضد چین و چروک و پیری
  • تنظیم تعادل چربی
  • سرشار از مواد مغذی پوست

  تالگو با توجه به این خواص، گستره وسیعی از محصولات را ارائه داده که برای سلامت و بهبود پوست خود می توانید از آن ها بهره بگیرید .

   

  اگر برای انتخاب محصولات مناسب با سن و شرایط پوست خود نیاز به مشاوره دارید، با کارشناسان تالگو فرسان نماینده رسمی برند تالگو در ایران تماس بگیرید.

  خواص و مضرات گیاهان

   

  آشنايي با خواص و مضرات

  دوستان گرامی سایت helpkade.com  یک سایت هست که خواص و عوارض   گیاهان و دارو ها به صورت کامل و جامع معرفی میکند.

  به نظر بنده نیاز هست همه افراد سایت هلپ کده را دیدن کنند و مطالب علمی رو برای سلامت خودشان و خانواده یشان بخوانند.

  گاها بعضی از میوه ها یا ادویه ها تاثیر بسیار بدی روی بدن گذاشته یا در بارداری بر زیبایی فرد تاثیر خاصی خواهد گذاشت.

  در سایت هلپ کده سعی شده که تمامی خواص و مضرات گیاهان و داروها  به صورت جامع و کامل در نظر گرفته شود .

   

  بخش دیگری که سایت زده است  که مخصوص دارو های شیمیایی هست قسمت pill.helpkade.com  هستش .

   

  مرجع دارو که برای جلوگیری از استفاده خودسرانه ی دارو، یا تداخل دارویی زده نیاز تمامی افراد است که برای  سلامتی عزیزانشان به سایت مراجعه کنند

   

  اما اگر علاقه ی خاصی ندارید به سایت های علمی ؛  و علاقه دارید به مطالب عاشقانه و متن اهنگها، متن های خنده دار برای سرگرمی سایت textbest.info را به شما معرفی میکنم.

   

   

   چندین نوع فلزیاب وجود دارد. نه تنها نوع فلزیاب، بلکه شرایط زمین و جستجو و همچنین نوع اشیایی که مورد جستجو قرار میگیرند هم متفاوت هستند. این تفاوت ها منجر به تاکید بر ویژگی های مختلف در فلزیاب های مختلف میشود. لازم است که فلزیاب‌ درست را برای هر کاری پیدا کنید.

  به عنوان مثال، یک اسکنر گنج (گنج‌یاب) برای پیدا کردن قطعات کوچک طلا در یک محیط معدنی غنی ایده آل نیست. در واقع، اسکنر گنج برای هدفهای بزرگتر ساخته شده است، نه برای قطعات کوچک فلزی در زمین. این امر به کاربر کمک می کند تا سیگنال های فریبنده را از قطعات کوچک فلز در سطح نادیده بگیرد. اسکنر گنج یاب برای پیدا کردن اهداف بزرگ دفن شده در عمق است. اسکنرهای گنج پیشرفته میتوانند شکافها و فلزات را نیز تشخیص دهند. با این حال نسبت به اشیاء کوچک حساسیت کمتری دارند. هدف فلزیاب‌ی گنج پیدا کردن اشیاء بزرگ است.

  از طرف دیگر، طلایاب، به قطعات فلزی کوچکتر حساس است، و مخصوصا به طلا. اصول طراحی آن برای رسیدن به بالاترین حساسیت برای اجسام کوچکتر است. این دستگاه قادر به شناسایی تمام فلزات گرانبها و طلا است که فلزیاب‌ی گنج قادر به پیدا کردن آنها نیست.

  از سوی دیگر، فلزیاب های تک سکه و هابی نتایج بهتری در سطوحی با عمق متوسط دارند، و در جایی که سکه ها و اشیا فلزی پراکنده شده باشد بهتر کار میکنند (طلا، نقره، مس). برخی از مدل ها از تکنولوژی پیشرفته استفاده می کنند تا سازگاری بیشتری با ساختار معدنی خاک داشته باشد. آنها همچنین می توانند با کویل های مقاوم در برابر آب، در محیطهایی مثل دریا، روخانه و ساحل هم قابل استفاده باشند.بسیاری از کاربران از کار با آنها راضی هستند.

  با این وجود، سؤال دیگری ممکن است وجود داشته باشد:

  آیا فلزیاب ای وجود دارد که در یک مقوله‌ی واحد از همه “بهتر” باشد؟

  مقایسه‌ی فلزیاب هایی که برای اهداف مختلف ساخته شده اند منصفانه نیست.

  فلزیاب های موجود در بازار با عمق، ثبات، اقتصاد، وزن، قیمت، پشتیبانی، ضمانت و نام تجاری مختلف ساخته شده اند. مشتری بر اساس این متغیرها انتخاب خودش را انجام میدهد و یکی از بهترین ها را برای نیازها و اولویت هایش انتخاب می کند.

  خبره ترین و حرفه‌ای ترین دستگاه فلزیاب ایمیجراسکورپیون 6000

  گنج یاب تصویری اسکورپیون

  سیستم تصویربرداری 3بعدی

  تصویربرداری و آنالیز لایه‌های زمین به منظور شناسایی اهداف.
  دیسک سیم پیچ بیضی

  این دیسک مناسب شناسایی اهداف با عمق کمتر از 3 متر می‌باشد.

   

  طراحی جدید لوپ‌های بزرگ

  طراحی جدید لوپ جهت استفاده آسان‌تر

  این لوپ مناسب شناسایی اهداف با عمق بیشتر از 3 متر می‌باشد.لوپ و دیسک فلزیاب تصویری

   

  عملکرد چندگانه

  این دستگاه 2 نوع عملکرد ارائه کرده است.

  سمت راست دستگاه فلزیاب پی آی می‌باشد.

  سمت چپ دستگاه مغناطیسی می‌باشد.

  ردیابی دستی و اتوماتیک

   

  سیستم مغناطیسی به هر 2 گزینه ردیابی مجهز شده است.

  با تنطیم اسکن دستی و اسکن اتوماتیک می‌توانید بین 2 گزینه را انتخاب کنید.

  ردیابی اسکن زنده و دخیره اسکن‌ها

  می‌توانید از حالت اسکن زنده استفاده کنید و همین‌طور اجازه دهید تصاویر گرفته شده در حافظه دستگاه دخیره شوند.بهترین گنج یاب فلزیاب تصویری

   

  لوپ قابل حمل

  لوپ‌های قابل حمل که می تواند به سادگی برای استفاده آماده کرد.

   

  .

  در این قسمت کاربران سایت می توانند به تبادل نظر در مورد مراکز درمانی و پزشکان مورد نظر خود بپردازند از طریق پر کردن فرم زیر و ارسال نظر شما نیز می توانید نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

  http://pezeshkaddress.com/images/uploads/drmohajershirvani.jpg
  دکتر شهاب مهاجر شیروانی
  متخصص رادیولوژی و سونوگرافی
  انجام سونوگرافی های ساده و تخصصی

  • سونوگرافی های داپلر،رنگی
  • سونوگرافی عروق و شریانها
  • سونوگرافی از نسوج نرم و پستانها با پروپ مخصوص
  • سونوگرافی ترانس واژینال
  • سونوگرافی های تخصصی حاملگی از قبیل سلامت جنین،NT و BT،آنومالی اسکن،کالر داپلر جفت و جنین،واژینال تخصصی بارداری و …

  در مرکز رادیولوژی و سونوگرافی آلستوم

  آدرس:تهران-خیابان ستارخان-بین برق آلستوم و پل ستارخان-روبروی اداره دارایی و مرکز تجاری سپهر-جنب داروخانه پرسپولیس-پلاک 690-طبقه دوم-واحد 10

  شماره تماس: 44234737  –    44248222

  ساعت های مراجعه: همه روزه صبح و بعد از ظهر

  وب سایت رسمی دکتر شهاب مهاجر شیروانی(کلیک کنید)

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت وب سایت پزشک آدرس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر