دستگاه حضور و غیاب

  امروزه کنترل نیروی انسانی و شاغلین در یک مرکز به صورت سنتی مورد سنجش و بررسی قرار نخواهد گرفت، در واقع تکنولوژی تا اینجا نیز رخنه کرده است و سازمان ها از دستگاه های فوق پیشرفته برای حضور غیاب کارکنان استفاده می کنند که البته بسته به نوع شناسایی به دسته های مختلف تقسیم می شوند.

  دستگاه حضور و غیاب

  در واقع از این دستگاه حضور غیاب در مراکز و مکان های مختلف مانند دانشگاه ها، شرکت ها، ادارات دولتی، خصوصی و سازمانی و نیروی انتظامی استفاده می شود و هر کدام از آن ها ممکن است روزانه تا هزاران شخص را مورد بررسی قرار دهند.

  انواع دستگاه های حضور غیاب

  دستگاه های حضور و غیاب با توجه به نوع تکنولوژی ساخت و شناسایی بکار گرفته به دسته های خاص مرتبط می شوند. نوع های ساده که عموما در شرکت ها و ادارات دولتی استفاده می شود و از رمز عبور و کارت مخصوص بهره مند هستند و عملیات شناسایی نیز از این طریق انجام می گردد.

  نرم افزار دستگاه حضور و غیاب به چند دسته بندی تقسیم می شود که در سایت ما می توانید در مورد آنها اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

  نوع بعدی مجهز به سنسور اثر انگشت و یا در کنار آن از کارت و رمز عبور نیز استفاده می کند؛ گاه به تنهایی با استفاده از کارت ها حضور و غیاب صورت می پذیرد.

  خرید دستگاه حضور و غیاب در بازار کشور

  تهیه این دستگاه ها با توجه به بازاری که پیش و روی شماست این روز ها کمی سخت شده است؛ ممکن است با قیمت های مختلف و متفاوت و همین طور گارانتی های متفرقه مواجه شوید که به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند و شما تنها هزینه ای گزاف را برای گارانتی بدون کاربرد پرداخت می کنید.

  خرید دستگاه حضور و غیاب

  چون عموما شرکت ها به دلیل ناآشنایی به سیستم آن به مشاوره هایی نیاز دارند.

  پس خرید این دستگاه ها از یک مرکز معتبر و ضروری کار شما را آسان تر خواهد کرد.

  فواید استفاده از تکنولوژی های حضور غیاب

  قطعا استفاده از این دستگاه های پیشرفته می تواند کار محاسبه دستمزد، حقوق، سنوات و … را برای کارگران، کارمندان در ادارات، سازمان ها، ارگان ها و … آسان تر کند.

  هر چه سیستم های حضور غیاب پیشرفته تر می شوند استفاده از آن ها آسان تر شده و تقلب نیز غیرممکن تر خواهد شد.

  کنترل تردد این دستگاه ها بر اساس رده قیمت، در سرعت های مختلف، حجم های متفاوت و همین طور انجام دستورات در زمان کوتاه به نوع های ارزان قیمت، میان رده و صد البته گران قیمت تقسیم می شود که مدل گران قیمت هم بسته به سیستم اتوماسیون سفارشی سازی خواهد شد.

  سیستم حضور غیاب

  کنترل آسان داده ها برای کارفرمایان

  در صورتی که این دستگاه ها از مراکز معتبر تهیه شوند، تنظیم و اتوماسیون آن ها با دقت توسط تیم مجرب انجام شده و قطعا برای کارفرمایان و صاحبان کسب و کار نیز بسیار آسان تر خواهد بود که داده ها را بررسی و از یکدیگر تفکیک کنند.

  آن ها به راحتی می توانند اضافه کار، کسری حقوق با توجه به میزان فعالیت و صد البته روز های غیبت و مرخصی تمام کارمندان و کارگران را محاسبه نمایند.

ارسال دیدگاه

شفایاب

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت وب سایت پزشک آدرس محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و توسعه : تیم پشتیبانی پزشک آدرس